iPhone SERWIS

iPhone Serwis

 

Naprawy w systemie Door-to-Door

Na terenie Warszawy

Dojazd Gratis !!!

 

Naprawiamy wyłącznie telefony iPhone i dzięki temu mamy w tej dziedzinie olbrzymie doświadczenie.

Wykonujemy wszelkie naprawy mechaniczne i software-owe.

Nasze REFERENCJE TO DOŚWIADCZENIE I SETKI ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. Wysoka jakość usług (i najlepsze części). Nie zawsze możemy być najtańsi ale za to jesteśmy najlepsi. Po naprawie wykonanej u nas, nie muszą państwo ponownie płacić w innym serwisie aby poprawić niedoróbki. Nasze naprawy są solidne i objęte gwarancją. Nieraz się zdarza, że trafiają do nas telefony po naprawach w innych serwisach. Na naprawy wykonane u nas DAJEMY GWARANCJE !!! 3msc ( pełnej gwarancji na usługę i cześć a nie jak inne serwisy tylko na części !!!)

Istnieje też możliwość odebrania, naprawienia i odwiezienia do klienta gotowego telefonu (często tego samego dnia i bez dodatkowych opłat zależy w której części Warszawy) szczegóły do ustalenia telefonicznie. Za pomoca kuriera i przesyłki ubezpieczonej możemy odebrać i odesłać telefon z dowolnej części kraju.

Masz jakiekolwiek pytania dzwoń 0-666-200-300 (nawet do 20:00) pomogę doradzę.

POSIADAMY TAKŻE W BARDZO BOGATYM WYBORZE. AKCESORIA. ŁADOWARKI, SŁUCHAWKI, FOLIE NA EKRAN, SZKŁA HARTOWANE, OBUDOWY NA TYŁ,UCHWYTY SAMOCHODOWE, POKROWCE. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.